BUS ProFi

Další služby

Vše co můžete kolem provozu autobusů potřebovat. V případě, že z jakéhokoliv důvodu potřebujete individuální přístup, nebo hledáte službu, kterou jste nenalezli v ostatních kategoriích tohoto webu, prosím neváhejte se na nás obrátit. Rádi se necháme Vašimi potřebami inspirovat.

Pro své klienty vyřizujeme i tyto služby:

Individuální dovoz – na základě Vámi daných parametrů vyhledáme v ČR i v Evropě nejvhodnější vozy, provedeme spolu s Vámi prohlídku a v případě Vašeho zájmu zařídíme vše ostatní. Od vyjednání výhodnějších podmínek, přes dovoz do ČR, po přihlášení autobusu do registru vozidel.
Financování – ve spolupráci s nejvyužívanějšími bankovními i nebankovními společnostmi v ČR jsme schopni Vám vyhledat a připravit nejvýhodnější nabídku financování.
Pojištění – všechny druhy pojištění motorových vozidel, od 14-ti denního„vývozního“ pojištění, po povinné a havarijní pojištění celé flotily.
Návrh a realizace polepů autobusů – zajistíme Vám polepy i celopolepy Vašich autobusů. Nejen v případě koupě nového autobusu, ale i v případě pronájmu, poškození předchozího polepu, nebo změny firemní identity.
Služby STK – Přímo v naší budově sídlí STK Nové Strašecí, rádi Vám vyřídíme vše potřebné.
Servis –
Pneuservis –
Lakovna –